تاثیر گیاه ماریانا در کاهش درد قائدگی

گیاه ماریانا گیاهی وحشی است. این گیاه در طب سنتی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. از ماریانا در کتب طب سنتی ابوعلی سینا به عنوان معجزه ای برای زنان و بانوان یاد شده است. چرا که این گیاه اعجاب انگیز قادر است بسیاری از بیماری ها و مشکلات زنانه را آن هم در زمان بسیار کوتاهی از بین ببرد.

یکی از خواص ماریانا درمان دردهای قائدگی است که بسیاری از بانوان هر ماهه آن را تجربه می کنند. با استفاده مستمر از ماریانا می توان این دردها را تا میزان خیلی زیادی کمتر کرد. از ماریانا محصولات مختلفی ساخته شده است. بدین خاطر که استفاده از آن راحت تر باشد. به طور مثال شیاف ماریانا که از گیاه طبیعی ماریانا ساخته می شود دارای خواص عالی ماریانا است. این شیاف به صورت واژینال استفاده می شود. اثر گذاری این محصول فوق العاده سریع است.

از خواص دیگر و بسیار ماریانا می توان به تنگ کنندگی واژن اشاره نمود. شاید بتوان گفت اصلا ماریانا به این خاصیت معروف است! چرا که در چند دقیقه واژن را بسیار تنگ می کند. طبیعت سرد ماریانا باعث می شودکه واژن های شل و گشاد در مدت کوتاهی جمع شوند. به همین خاطر از ماریانا برای افزایش لذت جنسی رابطه زناشویی بین زوجین بسیار استفاده می شود.

همچنین استفاده مستمر از ماریانا امکان ایجاد کیست را به صفر می رساند. چرا که ماریانا ضد ویروس است. تمامی قارچ ها و آلودگی های داخلی که عامل اصلی کیست هستند به وسیله این گیاه اعجاب انگیز از بین می روند. از ماریانا می توان به عنوان یک محصول بهداشتی برای بانوان استفاده نمود.

همچنین ماریانا باعث می شود که بوی بد واژن از بین برود. هورمون های زنانه را تنظیم می کند. به همین دلیل ترشحات طبیعی زنانه که به صورت طبیعی گاها از واژن خارج می شوند تنظیم می شوند.


/ 0 نظر / 20 بازدید