افزایش تولید دستکش های لاتکس در ایران

این روزها کرونا باعث شده است که استفاده از بسیاری وسایل به نیاز عادی و هر روزه ما تبدیل شو. دستکش ها، ضدعفونی کننده ها، ماسک و... به نیاز ما برای ادامه زندگی تبدیل شده است!

در ابتدای شیوع کرونا متاسفانه بسیاری از این اقلام نایاب شدند. این در حالی بود که کرونا در ایران در حال افزایش بود. ما به این وسایل نیاز داشتیم تا در جمع مبتلایان قرار نگیریم. یکی از این وسایل دستکش لاتکس بود.

خوشبختانه امروزه به خودکفایی عظیمی رسیده ایم. این دستکش ها توسط شرکت های معتبر ایرانی در حال تولید و عرضه به مردم عزیزمان هستند. نگرانی ما از بابت نایاب شدن و افزایش قیمت این محصول خیلی کمتر شده است. دیگر امکان خرید دستکش لاتکس در بسیاری مراکز معتبر مثل داروخانه ها و... وجود دارد.

همان طور که می دانید این دستکش ها تنها دستکش هایی هستند که احتمال عبور کرونا از آنها صفر است! به همین دلیل نیاز به تولید آنها بسیار در این روزها حس می شود. دستکش های لاتکس یکی از حرفه ای ترین دستکش هایی هستند که در عرصه پزشکی تولید و عرضه می شود. پزشکان سراسر دنیا از این نوع دستکش برای مصارف بهداشت و درمان استفاده می کنند. اگر شما نیز به دنبال خرید دستکشی برای جلوگیری از ویروس خطرناک کرونا هستید حتما از این دستکش ها استفاده کنید.


/ 0 نظر / 17 بازدید